10 речей, які я хотів би знати перед тим, як піти до школи краси

Отримання косметологічної освіти може стати прекрасним першим кроком на шляху до повноцінної та захоплюючої кар’єри в індустрії краси. Однак відвідування школи краси передбачає набагато більше, ніж просто навчання стригти волосся, робити макіяж та фарбувати нігті. Краса - це мистецтво, яке вимагає відданості, терпіння та уваги до деталей. Кар’єра в галузі краси також дуже соціальна і вимагає від більшості стилістів роботи з різними клієнтами протягом усього робочого тижня.

Щоб підготуватися до вашого майбутнього в школі краси та не тільки, ми запитали студентів Кар’єрного коледжу Hair Professionals, що вони хотіли б знати до початку навчання. Ось що вони мали сказати!

1. Що я був би “тера-стилістом”

Опинившись на підлозі та починаючи приймати клієнтів у салоні, ви дізнаєтесь надзвичайно багато про людей, яких ви не обов’язково хочете чи повинні знати. Вони сидять у вашому кріслі щонайменше годину, і нічого іншого, окрім як поговорити. Крім того, люди почуваються комфортно зі своїми стилістами . вони довіряють вам свій імідж, тому цілком природно, що рівень відкритості є частиною відносин «стиліст-клієнт». Іноді це може бути важко та напружено, тоді як інший раз ви, мабуть, будете сміятися та посміхатися разом із ними. Ось так народжуються віддані клієнти, тому сприймайте це.

2. Це не так просто, як це виглядає в Instagram

жінка з пофарбованими фіолетовим волоссям стоїть надворі

Школа краси - це важка праця. Викладачі, випускники та давні стилісти погоджуються, що однією з найбільших проблем, яку потрібно подолати, є інтенсивність програми. Ці програми призначені для підготовки студентів до галузі приблизно за один рік . Студенти вивчають основи галузі в класі, а потім проходять навчання та практичні випробування. Після закінчення школи краси ви зможете стати по-справжньому підготовленим та кваліфікованим для прийняття клієнтів. Ви знаєте, що вони говорять, нічого, що варто мати, не стає легко. Ви більше оціните свою освіту і будете більше пишатися тим, заради чого наполегливо працювали.

3. Наскільки складний макіяж надійно

жінка, застосовуючи макіяж до іншої жінки

Макіяж здається досить простим, але на запитання більшості професіоналів краси, інструкторів та студентів погодились, що макіяж - це одне з найважчих підрозділів у школі. Це перевіряє ваше терпіння і може стати джерелом певного стресу, якщо колір волосся та стиль волосся більше вашої сили. Однак вивчення вашої творчості та побачення вашого прогресу можуть бути надзвичайно корисними. Незважаючи на те, що школа краси, безумовно, має свої завдання, вона також надає вам величезну можливість рости!

На щастя, у професійному коледжі з питань професіоналів волосся ми докладаємо всіх зусиль, щоб переконатися, що наші студенти мають ресурси та час, необхідний їм для досягнення успіху завдяки кожному підрозділу в їхній програмі.

4. Скільки цього потрібно відданості та відданості

Відвідування школи дуже схоже на постійну роботу; ви проводите більшу частину часу на уроках або на підлозі салону з клієнтами. Коли ви цього не робите, ви в класі вивчаєте теорію та техніку або працюєте над побудовою своєї клієнтури. Існує багато інформації для ознайомлення, а увага до деталей є ключовою. Школа краси неймовірно приносить користь, але це не для людей із вадами серця.

5. Наскільки я був би зв'язаний зі своїми викладачами

Проводячи майже кожен день з одними і тими ж людьми, ви обов’язково складете хороші стосунки. Викладачі розуміють, що ви переживаєте, тому що колись вони теж були студентами. Вони також боролись із труднощами з пошуку клієнтів та роботи після закінчення навчання. Викладачі справді є найбільшим ресурсом для студентів: вони пересуваються однією і тією ж професійною місцевістю і мають галузеві зв'язки, які виявляються корисними для багатьох студентів.

У коледжі професійної діяльності професіоналів для волосся наші викладачі все ще активно працюють на місцях і постійно працюють над вдосконаленням власної освіти на благо своїх студентів. Ми віримо в силу єдності та співпраці, ми сильніші, коли працюємо разом для досягнення успіху!

6. Про власні витрати

крупним планом фіолетові палітри тіней

Витрати на власні кишені різні для кожного студента через право на отримання фінансової допомоги та вибір програми. Часто є стипендії, доступні за допомогою сторонніх джерел, які можуть допомогти полегшити фінансовий тягар, або студенти можуть розглянути можливість фінансування освіти для покриття витрат.

Поговоріть із представником приймальної комісії з професійного коледжу волосся професіоналів, щоб зрозуміти, яка дата початку буде найкращою для вас, і які ресурси доступні, щоб зробити ваш перехід у кар’єру краси якомога плавнішим.

7. Що б я здобув таких чудових друзів

три жінки, що носять білий, нахилившись разом

Подібно до того, як ви зв'язуєтеся з викладачами, ви також будете зв'язуватися зі своїми однокласниками та, можливо, деякими своїми клієнтами! Ваша робота - змусити людей почувати себе так само красиво, як вони виглядають, і це трапляється, коли стиліст може по-справжньому зв’язатися зі своїм клієнтом. Косметолог наносить косметику та виконує косметичні послуги, але справді чудовий стиліст має силу змусити своїх клієнтів відчувати себе важливими та опікуваними поза сферою їх послуг.

У програмі Hair Pros студенти дізнаються про мистецтво утримання клієнтів та створення мереж за допомогою навчальної програми та додаткових можливостей навчання та лекцій, які надає школа. Ми пишаємось тим, що створили спадщину професійних професіоналів.

8. Вартість випробувань та професійного обладнання

Хоча вартість набору, який використовують студенти, враховується у вартості їх відвідування, це буде цілком вартим ваших інвестицій. Як здорово розпочинати навчання з першого дня в класі з професійних інструментів, з якими можна вчитися? Дуже круто.

Hair Pros використовує найвищу якість продуктів у наших студентських наборах і допомагає студентам зробити перехід від студента до професіонала якомога простішим.

9. Якщо ви справді захоплені цією роботою, вам ніколи не захочеться робити щось інше.

Навіть при тривалих годинах та інтенсивному складі графіків стає зрозумілим, що пристрасть часто є рушійною силою багатьох професіоналів краси. Почуття задоволення, яке стилісти отримують, побачивши радість, яку їм допомогли створити, є однією з найбільш цитованих причин вибору цієї кар'єри.

"Якщо ти робиш те, що тобі сподобається, ти ніколи в житті не проробиш жодного дня" - ми всі чули стару приказку. Стати професіоналом краси - це важка праця, але коли ви захоплені тим, чим займаєтесь, це та робота, яку ви вирішите робити знову і знову.

10. Що це було б найкращим рішенням, яке я коли-небудь приймав

Хоча нинішні стилісти, викладачі та студенти мали подібні настрої щодо найскладніших аспектів кар'єри косметологів, вони погодились з тим, що кар'єра, яку вони вирішили зробити, безсумнівно, є правильною для них.

Незалежно від того, чи шукаєте ви кар’єру з гнучкими можливостями планування або високим потенціалом заробітку, індустрія краси приваблює мотивованих та пристрасних людей.

Залиште номер телефону, і наш менеджер передзвонить вам!

Дякуємо за звернення!

Наші менеджери зв'яжуться з вами