Керівництво з маркетингу салону

Топ 5 винос з маркетингового посібника

Якщо ви вже бачили наш посібник з маркетингу в салонах електронної книги для професіоналів краси, то, напевно, задавались питанням, чи варто це взагалі.

Серйозно, якщо ви думали щось подібне - ми з цим круті 

Ми зовсім не засмучені цим думковим процесом, бо ми його отримуємо - ваш час цінний і, мабуть, досить обмежений (ви намагаєтесь запустити тут погану косметологічну кар’єру, ми бачимо вас). У вас немає часу, енергії чи вільного часу, щоб інвестувати в щось, що не варто того.

Тож ми зробили щось корисне, щоб допомогти вам відповісти на запитання "чи варто це мого часу". Ми продовжили і підсумували, що ви отримаєте від прочитаного в цій електронній книзі. Це не «спойлер сповіщення» - ще потрібно ще багато чому навчитися.

Більш корисно вважати це статтею, повною розуміння, яка надзвичайно чітко покаже, чому ця електронна книга є обов’язковою умовою маркетингу в салонах.

Як ми вже говорили, ваш час - дорогоцінне автофокусування,  тому ми зараз же скористаємося та дамо вам краще уявлення про те, які вибори ви отримаєте від електронної книги Salon Marketing Guide for Beauty Professionals.

Найкращі 5 виходів на продаж із салону

Вступ до маркетингу в салонах

Давайте просто погодьмося, хлопці - маркетинг може бути заплутаним світом. Якщо ви відчуваєте, що постійно задаєте собі щось на кшталт: " серйозно, а що, блядь, маркетинг? або " почекайте - я все правильно роблю з маркетингом?" - будь ласка, знайте, що ви не самотні.

Одним із найбільших виходів, який ви отримаєте від цієї електронної книги, є глибокий, проникливий і всебічний погляд на те, що це за біса маркетингу насамперед.

Це не означає, що ми дамо вам визначення з одним реченням і відправимо вас у дорогу. Натомість це означає, що ми подивимось на маркетинг - з мікро- та макро-точки зору - щоб пояснити вам це так, що відповідає вашим потребам.

Врешті-решт, наша мета з цим вступом у маркетинг - забезпечити чітке розуміння того, що таке маркетинг, але, що більш важливо, чому це важливо і як ви можете використовувати його для покращення себе, свого бізнесу та свого майбутнього.

Поради щодо інструментів маркетингу салонів та чому вони важливі

Який сенс знати, що таке маркетинг, якщо ви не знаєте, як його впровадити у свої повсякденні завдання? Без відповідних вказівок маркетинг залишається таким абстрактним, нематеріальним поняттям - як це допомагає кожному?

Ось чому ми викладаємо деякі найкращі маркетингові інструменти, які допоможуть вам допомогти у виконанні ваших маркетингових завдань в салонах - будь то автоматизація маркетингу в салонах, щоб полегшити вам роботу, приведення ваших маркетингових зусиль до 2021 року або допомога у плануванні маркетингу в салонах. календар.

В електронній книзі ми пропонуємо серйозні поради та ділимося довгим списком цифрових інструментів, які, на нашу думку, можуть легко та просто перенести ваш маркетинг на наступний рівень.

Якась серйозна впевненість

Запуск власного режиму маркетингу салону (успішно) вимагає розуміння, керівництва, правильних інструментів та невеликих вказівок. Знаєш, що ще потрібно? Дуже багато впевненості.

Ні, ми не окропити пил магії в цю книгу , яка буде раптово перетворити вас в надмірно впевнений гуру маркетингу, але ми пропонуємо вам багато вказівок, трюки, поради та розуміння в тому , як ви можете поліпшити свою власну впевненість з Ваша робота в маркетингу в соціальних мережах.

Зрештою, ви можете це зробити - ми це знаємо. Ця книга просто покаже вам, що ви це теж знаєте.

Основа того, як маркетинг в салонах може змінити вашу кар’єру

Подобається це нам чи ні, але маркетинг - це один із тих факторів, який може перетворити вашу косметологічну кар’єру з такої на гарячу. Salon Marketing має значний вплив на вашу професійну кар’єру краси - але чому? 

Ця електронна книга надасть вам застосовні реальні сценарії, які допоможуть вам зрозуміти важливість плану збуту бомб.

Посібник з маркетингу салону EBS як миттєве завантаження 

Всі інші виноси, які ви отримаєте від цієї електронної книги з маркетингу салонів, корисні, але насправді вони в основному нематеріальні та концептуальні.

Хоча це однозначно потрібно, цей останній винос має конкретну перевагу - ви отримаєте посібник з маркетингу EBS Salon як миттєве завантаження. Цей посібник з маркетингу салонів запропонує вам універсальний путівник, до якого ви зможете отримати доступ будь-де та будь-коли.

Особисто ми завжди будемо вибирають для вас , щоб завантажити книгу, звичайно, це може бути трохи зміщена, але ми абсолютно впевнені , ця книга має всі поради і прийоми, необхідні для кращого розуміння маркетингу, ножним стартером свій маркетинговий смак, і надають вам впевненості, необхідної для здійснення активних кроків для покращення маркетингу вашого салону.

Залиште номер телефону, і наш менеджер передзвонить вам!

Дякуємо за звернення!

Наші менеджери зв'яжуться з вами