Правильна цінова корекція кольорів

Незалежно від того, чи ці слова викликають озноб у вашому хребті або змушують вас підняти голову на складний виклик, не можна заперечувати жодного простого факту про клієнтів з корекцією кольорів - правильна цінова оцінка може бути складною.

Можливо, ви вже отримали формулу коефіцієнта корекції кольорів як науку, можливо, у вас є шепіт стратегії, приготовленої у вашому мозку, і, можливо, ви не знаєте, звідки навіть розпочати дискусію щодо темпів, незалежно від того, де ви зараз, ми закликаємо вас прочитати цю статтю.

Тут ми зануримось у деякі коригуючі кольори стратегії ціноутворення, факти та поради, які, на нашу думку, будуть надзвичайно корисними для Вашого процесу ціноутворення.

В ідеалі, ця стаття дасть вам розуміння, яке вам потрібно, щоб знайти те солодке місце для коригуючих кольорових коефіцієнтів - ви знаєте те, про що ми говоримо, де ваші клієнти не бігають криками, але ви також не витрачаєте годин на виправлення чиєїсь жахливої роботи з фарбуванням, не отримуючи належної компенсації за неї.

Отже, пристебніть королеви краси та королів, адже ми занурюємось прямо в суперечливу тему ціноутворення з корекцією кольорів.

Перш за все - що ВИ вважаєте корекцією кольору?

Очевидно, ви розумієте основи кольорової корекції, але якщо ви збираєтесь оцінити свої послуги належним чином, вам потрібно визначити, що за вашими стандартами вважається корекцією кольору.

Задайте собі кілька важливих питань, щоб зрозуміти, що ви вважаєте корекцією кольору:

  • Клієнт зайшов з іншого салону, відчайдушно потребуючи допомоги?
  • Чи намагався ваш клієнт самостійно пофарбувати волосся і в кінцевому підсумку зазнав косметологічної катастрофи?
  • Клієнт прийшов з вашого салону (він же, від іншого стиліста)? Якщо так, то чи просто вони були незадоволені своїм кольором, чи насправді було завдано шкоди?
  • Чи не сподобався клієнт вашій роботі над волоссям? Якщо так - то про що вони просили, чи ви насправді щось випадково заплутали?

Як правило, більшість із цих сценаріїв збираються подати документи під необхідністю встановлення ціни на корекцію кольорів. Але останнє питання - ви знаєте, те, що стосується вашої потенційної помилки - це те, яке ви захочете ретельно продумати, перш ніж кидати на клієнта швидкість корекції кольорів.

В іншому випадку вам доведеться переконатися, що ви заряджаєте відповідно до свого часу - як ви знаєте, корекція кольорів - це тонна роботи, займає масу часу і не завжди тона задоволення.

Міркування щодо корекції кольорів: як переконатися, що ціна правильна

Математика все

Якщо ви ненавидите математику, вибачте - ваш учитель мав рацію, вам, зрештою , довелося її використовувати. Почніть із звичайних цін на забарвлення, а потім обчисліть все, враховуючи такі речі:

  • Що покриє витрати часу та використовуваних матеріалів? Ви хочете бути впевнені, що ваша робота, пов’язана з цією корекцією, заплатить за весь необхідний товар (і довіряйте нам, іноді кольорові корекції вимагають багато продукту) і час, який ви витратите на виправлення чогось, що ви можете бути віддані іншим послугам. Це не несправедливий підхід. За час, який ви витрачаєте на виправлення кольору одного клієнта, ви, мабуть, могли подбати про трьох інших. Вам потрібно це врахувати.
  • З’ясуйте свою норму прибутку. Ви заслуговуєте тут заробляти гроші, а не просто покривати свої витрати. Ви надаєте навички та послуги - за це вам потрібно заплатити.

Ці міркування допоможуть вам прийняти базовий коефіцієнт кольорів та внести коригування за необхідності, врешті-решт допоможуть знайти справедливу, логічну цінову точку.

Вибирайте погодинну

Зарядка за ваш час - це цілком прийнятний спосіб оцінити ваших клієнтів з корекції кольорів. Чому? Тому що у вашому випадку ваш час - це гроші - і ви повинні за це отримати компенсацію. Більшість клієнтів з корекції кольорів у кінцевому підсумку займуть кілька годин, тому ви хочете бути впевненими, що вам належним чином компенсують кількість часу, який ви працюєте над ними.

Якщо ви не вважаєте, що погодинна ставка покриває достатньо ваших витрат, ви завжди можете почати зі своєї погодинної ставки, а потім налаштувати цю пропозицію на основі інших факторів.

Можливо, розгляньте можливість запропонувати погодинні тарифи + використані продукти або погодинні тарифи + додаткові необхідні послуги (наприклад, глибоке кондиціонування або роз'яснення) тощо. Таким чином, ви отримуєте свою погодинну ставку та охоплюєте додаткові послуги або товари, необхідні для належної роботи .

Базова ціна + Додатки

Якщо ви хочете, ви навіть можете створити базову ціну на кольорові корекції, яких ви зазвичай дотримуєтесь. Якщо ви вважаєте, що певна корекція кольорів займе більше часу, ніж зазвичай, трохи налаштуйте формулу та додайте додаткові тарифи на час, послуги чи товари, необхідні для виконання роботи.

Зрештою, незалежно від того, з якою ціновою стратегією ви йдете, дуже важливо бути максимально відвертим зі своїми клієнтами. Прозорість ціни (і вашого робочого процесу теж) є надзвичайно важливою для розвитку відносин із вашим клієнтом - і часто ця прямота буде тим, що повертає цього клієнта до вас наступного разу, коли їм потрібен косметолог.

Сподіваємось, наше розуміння дало вам кілька простих у застосуванні стратегій для вашої структури ціноутворення з корекцією кольорів. Якщо пощастить, ви не будете бігати з криками наступного разу, коли клієнт прийде до вас, що потребує корекції, і  якщо все піде відповідно до плану, ваш клієнт не буде бігати з криками, коли ви запропонуєте йому ціну.

Ми підкинемо ваш шлях, коли кинемо нову публікацію в блозі, отриаємо солодку знижку або просто поговоримо гарячі плітки від спільноти краси, про яку ми вважаємо, що вам потрібно знати.

Залиште номер телефону, і наш менеджер передзвонить вам!

Дякуємо за звернення!

Наші менеджери зв'яжуться з вами