Причини консолідації ваших спа-послуг

Основні 4 причини консолідації

Ми всі чули вислів менше - це більше, так?

Хоча ця приказка може бути неправдивою в усіх аспектах життя, ми, безумовно, вважаємо її виграшною мантрою, коли справа стосується списків послуг у світі естетики.

За останній рік багато з нас озирнулися і помітили, що просто занадто багато пуху, речей та зайвого мотлоху, який займає зайве місце, занурює нашу увагу і відволікає нас від того, що насправді важливо. Ми вважаємо, що це особливо вірно, коли мова йде про списки спа-послуг.

Ви коли-небудь бачили довгий перелік спа-послуг у закладі і думали: " Господи, вони пропонують абсолютно все, - як вони це роблять?"

Насправді, якщо спа-центр може це зробити, у них, мабуть, гігантський, навчений персонал, багато ресурсів і жодних проблем з прибутком. Але це не завжди здійсненна (або навіть розумна) мета для спа-центрів - незалежно від того, якого розміру вони можуть бути або кількості ресурсів, які вони можуть мати.

Насправді є кілька серйозно помітних переваг, які поєднуються з регулярною оцінкою та консолідацією меню спа-центру, щоб гарантувати, що ви пропонуєте лише вигідні, корисні та першокласні пропозиції.

Особливо зараз, в епоху COVID-19, може бути важливо уважно і уважно поглянути на своє спа-меню та запитати себе: „Що ми могли б усунути, щоб зробити нас кращими, сильнішими та вигіднішими? "

Не інтерпретуйте нас неправильно - це не спеціальна порада для COVID.

Завжди корисно дотримуватися послідовного графіка оцінки, оновлення та консолідації меню. Це тримає вас у тренді, актуальною та зосередженою, щоб ви могли запропонувати найкраще з найкращих для своїх улюблених клієнтів.

Спрощений для персоналу

Погодьмось, підготовка нового персоналу та підтримка поточного персоналу на базі нових та модних послуг може бути складним та складним завданням. Звичайно, навчання є абсолютно необхідним для будь-якої послуги, яку ви пропонуєте, але ви можете привести в порядок цей тривалий процес, об’єднавши свої пропозиції та зосередившись лише на декількох послугах.

Таким чином, ваші нові співробітники та ваш досвідчений персонал зможуть витратити всю свою енергію на вдосконалення лише декількох технік, процедур та пропозицій, що полегшить їм як ніколи стати прихильниками конкретних послуг.

Ще однією перевагою ви, швидше за все, зможете істотно скоротити час навчання, що дозволить вам ефективніше інвестувати свій час в інші напрямки вашого бізнесу.

Побудуйте свою конкурентну силу

Обслуговування клієнтів та задоволеність гостей повинні бути вгорі у вашому списку, коли справа стосується вашої бізнес-моделі.

Чому? Тому що, незважаючи на те, що ви займаєтесь творчою індустрією, естетика також сильно перетинається з галуззю послуг. Якщо ви не дбаєте про своїх клієнтів і не пропонуєте їм преміальний досвід, вони обов’язково знайдуть когось іншого, хто це зробить. 

Як це впливає менше меню? Коли ви консолідуєте свій список послуг, ви зможете виділити і спиратися на свої конкурентні сили. 

Оскільки ви не берете участь у кожній новій та модній послузі під сонцем (у якої ви, можливо, не маєте стільки досвіду і, можливо, ще не вважаєтесь спеціалістом, який спеціалізується на відвідуванні), ви зосереджуєтесь на кількох послугах, які є основою вашого бізнесу. 

Вважатись експертом у декількох речах набагато вигідніше, ніж бути середнім у тонні різних пропозицій.

Бронювання 

Ми не говоримо, що бронювання - це завжди надокучливе завдання, але якщо ви трохи все вмієте, заповнюючи графік XYZ, а потім деякі можуть зовсім ускладнити ваш календар.

Величезне меню послуг не тільки ускладнює ваше життя, але й може переповнити ваших потенційних клієнтів. Звичайно, є деякі люди, які люблять величезний вибір - це теж нормально. 

Але загалом, цілком ймовірно, що великий список старих підкреслить ваш цільовий ринок. Очевидно, що вам доведеться вивчити потреби, бажання та болі вашого замовника, перш ніж щось усунути, але не дивуйтеся, якщо менші меню значно полегшують ситуацію.

Економічний вибір продукту

Якщо ви пропонуєте не кожну послугу під сонцем, перелік продуктів, які вам знадобляться, щоб виконати ваші послуги, буде значно меншим. Що стосується витрат, ми всі знаємо, що відповідні продукти можуть з’їсти ваші витрати.

Оскільки ви не хочете скупитися на хороші речі (і оскільки ви хочете запропонувати своїм клієнтам найкраще з кращого), цілком ймовірно, що ви готові заплатити трохи більше за хороші продукти.

Коли ви вирішите скоротити своє меню та зосередитись на своїх спеціальних послугах, ви автоматично вирізаєте всі кошти, які витрачаєте на преміум-продукти для додаткових послуг.

Подивіться , як економічно ефективної , вона може бути вкоротити вниз меню послуг?

Ви хочете щодня підвищувати свою естетичну кар'єру? Ми раді це почути, і ми тут, щоб допомогти .

Слідкуйте за нашим регулярно оновлюваним блогом, щоб отримати останні поради, рекомендації та уявлення про те, як підняти свою кар’єру естетика, створити вбивчий бізнес та знайти успіх, якого ви прагнули.

Залиште номер телефону, і наш менеджер передзвонить вам!

Дякуємо за звернення!

Наші менеджери зв'яжуться з вами