Розглядаєте можливість вступу до школи косметології?

Можливо, ви вже вирішили, що косметологія - це безперечно кар’єра, якою ви хочете займатися віднині до дня виходу на пенсію.

Ви просто збираєте всю необхідну інформацію, тож ви можете прийняти найкраще, найосвіченіше рішення щодо вибору правильної школи косметології для вас.

Незалежно від того, де ви знаходитесь у процесі прийняття рішень, ви знаходитесь у правильному місці, адже ви збираєтеся навчитися усьому, що ви могли б хотіти, і що цілком чесно потрібно, щоб знати про вступ та успішне закінчення школи косметології.

Але спочатку поговоримо про те, що саме означає косметологія, щоб вам було чітко зрозуміло, що саме ви плануєте зробити на все життя.

Що таке косметологія?

Якщо ви хочете відвідувати косметологічну школу, у вас може бути кар’єра в будь-якому з наступних напрямків:

Національний центр статистики освіти поділяє, що косметологія - це кар'єрний шлях, який охоплює безліч різноманітних послуг , що базуються на клієнтах , і все це в області зовнішнього вигляду.

  • Волосся вирізати, колір і стиль
  • Догляд за нігтями, включаючи манікюр та педикюр
  • Візажист
  • Догляд за шкірою

Якщо ви захоплені однією - або всіма - з цих областей, то школа косметології, швидше за все, буде правильною школою для вас. Але, чи потрібно для вступу в цю конкретну галузь здобуття спеціалізованої школи?

Чому відвідувати косметологічну школу?

Якщо ви хотіли бути шеф-кухарем у хорошому ресторані, ви могли б досягти цієї мети, просто наполегливо працюючи та відточуючи своє ремесло в менш масштабних закладах харчування, врешті-решт пробившись по ланцюжку, виходячи виключно з ваших зусиль, рішучості та здібності. Однак це не так працює з косметологією.

Відповідно з Бюро статистики праці (BLS), кожна держава вимагає, щоб косметолог повинен закінчити косметологічну школу та отримати ліцензію, щоб займатися в цій державі. Якщо ви не ходите до школи, щоб пройти необхідну підготовку з косметології, ви не можете законно працювати в цій галузі.

OccupationalLicensing.com вказує, що косметологія є "четвертим найбільш регламентованим заняттям серед професій із середнім рівнем доходу", порівняно з іншими видами професійних ліцензій. Це означає, що абсолютно не можна обійти цю вимогу. Якщо ви хочете отримати кар’єру в косметології, ви повинні піти в школу, щоб отримати ліцензію.

Тепер давайте поговоримо про ваші варіанти працевлаштування після закінчення школи та отримання ліцензії. 

Як повідомляє BLS, у 2024 році буде приблизно на 64400 косметологів, перукарів та перукарів, ніж у 2014 році. Цей 10-відсотковий темп зростання є цілком непоганим, враховуючи, що середній показник по всій кар'єрі в цілому становить близько семи відсотків .

Звичайно, є також можливість власного салону.

Якщо це ваша кінцева мета, косметологічна школа може допомогти вам її досягти. Окрім викладання про волосся, нігті, шкіру та макіяж, ви також вивчите основи володіння салонами.

Наприклад , багато шкіл пропонують заняття, щоб допомогти учням стати більш обізнаними щодо того, що для цього потрібно власний салон.

  •  Як ефективніше продавати свої послуги
  •  Як дотримуватися вказівок штату та федеральних працівників
  •  Шляхи поліпшення відносин з клієнтами

Чи є різниця між школою косметології та школою краси?

клас косметологіїНерідкі випадки, коли косметологічну школу та школу краси використовують як взаємозамінні.

Тим не менше , в той час як він може бути тонким, то є на насправді різниця між ними.

Важливо усвідомити цю різницю заздалегідь, щоб переконатися, що ви відвідуєте школу, яка може дати вам бажану кар’єру.

Згідно з Інтернет-ресурсом про кар'єру, Career Igniter, школа косметології є по суті "школою, яка пропонує повноцінні курси краси, що охоплюють теми щодо макіяжу, волосся, нігтів та догляду за шкірою".

 

Більш детально, школа косметології надає студентам інформацію про управління бізнесом та зростання, надаючи їм освіту та навички, необхідні їм, якщо їх мрією буде стати власником бізнесу.

Школа краси, навпаки, не завжди забезпечує такий тип всебічного навчання у всіх сферах, що складають косметологію. Наприклад, деякі школи краси пропонують лише спеціалізовані програми, що охоплюють лише перукарське мистецтво, візажист або навчання естетиків.

Хоча такий тип школи може бути чудовим, якщо ви точно знаєте, в якій ніші ви хотіли б працювати, відвідування косметологічної школи забезпечує ширший спектр тренінгів, надаючи вам можливість працювати в різних сферах пізніше без додаткового навчання.

Залиште номер телефону, і наш менеджер передзвонить вам!

Дякуємо за звернення!

Наші менеджери зв'яжуться з вами